GENEL BİLGİLER

Kongre Tarihi ve Yeri
Kongre kapsamında düzenlenen kurslar 16 Nisan 2020 tarihinde, II. Uluslararası İnovatif Hemşirelik Kongresi programı 17-18 Nisan 2020 tarihleri arasında Sheraton Grand İstanbul Ataşehir’de gerçekleştirilecektir.

Kongre Dili
Kongre dili Türkçe’dir. İngilizce sunumlarda simultane tercüme yapılacaktır.

Web Sitesi ve Bildiriler
Kongrenin resmi internet sitesi olan www.inovatifhemsirelik.org adresinden kongre ile ilgili tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Kongre bildirileri web sayfası üzerinden online olarak toplanacak ve değerlendirilecektir.

Davet Mektubu/Kurum İzin Sayısı
Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek kongre davet yazıları organizasyon sekretaryası aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Kongre davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir.


Online Kayıt Alanları
Kongre merkezinde bulunan “D Voucher - Online Kayıt Kioskları” 17-18 Nisan 2020 tarihlerinde 08:00 – 18:00 saatleri arasında hizmet verecektir. Kongre esnasındaki ödeme işlemleri için kongre merkezinde bulunan “Ödeme Noktası”na başvurabilirsiniz.

 

  Yaka Kartı
Kongre düzeninin sağlanabilmesi için yaka kartlarının tüm bilimsel ve sosyal aktiviteler de takılması gerekmektedir. Yaka kartları ve konaklama giriş belgeleri “D Voucher - Online Kayıt Kioskları”ndan kongre süresince 08:00-19:00 saatleri arasında alınabilecektir.

 

  Katılım Sertifikası
Katılım sertifikaları kongrenin son günü, yaka kartları okutularak “D Voucher - Online Kayıt Kioskları”ndan alınabilecektir.

 

Mobil Telefon Uygulaması
“D App – Mobil Telefon Uygulaması” sayesinde katılımcılar kongre öncesinde “kayıt, konaklama ve transfer” bilgilerine anında ulaşabilmektedir.

 

Uygulamayı Google Play ve Apple Store mağazalarından yandaki karekod ile veya “D Event Etkinlik Katılımcı Applikasyonu” adı ile indirebilirsiniz.

 

 

 

  #deventsocial
Gerçekleştirdiğimiz son projeler ve güncel gelişmeler hakkında daha fazla bilgi almak için sosyal ağ hesaplarımızı ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

 © 2020 | İnovatif Hemşirelik Derneği | All Rights Reserved