KAYIT & KONAKLAMA

KAYIT HİZMETLERİ

Kayıt taleplerinizi [email protected] iletebilirsiniz.


KONGRE KAYIT ÜCRETLERİ  
Kayıt (İHD Üyesi) ₺500,00
Kayıt (İHD Üyesi Olmayan) ₺600,00
Öğrenci Kongre Kayıt (Lisans) ₺350,00
Öğrenci Sempozyum Kayıt (Lisans) / 1 Gün ₺200,00
Günlük Katılım ₺350,00
Öğrenci Kongre Günlük Katılım (Lisans) ₺250,00
İnovatif Ürün Sergisi Katılım (Ürün başına) ₺100,00
KURS BİLGİLERİ  
İnovatif Düşünme, Ürün Geliştirme ve Belgelendirme Kursu Kongre kaydı ile bir kurs katılımı ücretsizdir...
Yenidoğan Hemşireliğinde Güncel Yaklaşımlar Kursu Kongre kaydı ile bir kurs katılımı ücretsizdir...

Kongreye kayıt yaptıran katılımcılar 22 Ekim 2020 tarihinde düzenlenecek olan kurslardan birine ücretsiz kayıt yaptırabilecektir...


GENEL KURALLAR

Kayıt ücreti; kongreye katılım ve katılım sertifikasını kapsamaktadır. 

Vergiler; kayıt ücretlerine KDV (%8) eklenecektir. D Event Turizm Organizasyon, doğması muhtemel vergi, harç, rüsum tutarlarındaki değişikliği fiyatlara yansıtma hakkını saklı tutar. 

Ödemeler; kayıt ücretleri organizasyon acentesi hesaplarına ödenmelidir. Ödemeler karşılığında fatura düzenlenerek, organizasyon sonrasında posta ile gönderilecektir. 

Ödeme yapılmadan önce mutlaka ön kayıt formunun doldurulması gerekmektedir. Tüm kayıt ve sponsorluk ödemeleri için kullanılacak banka hesap numaraları ön kayıt formunu doldurmanıza istinaden sizinle paylaşılacaktır. Ödeme yapıldıktan sonra, ödeme dekontunun kongre organizasyon acentasına iletilmesi gerekmektedir. 

Ödemeler yapılırken ücretlere KDV bedellerinin de eklenmesi gerekmektedir.

Vergiler; sponsorluk, ücretlerine %18 KDV, kayıt ücretlerine %8 KDV eklenecektir. Ödenmesi gereken tam tutarı organizasyon acentesinden öğrenebilirsiniz.

İptaller; ayıt ve tüm sponsorluk taleplerinin son iptal tarihi 31 Mayıs 2020’dir. Bu tarihten sonra gerçekleşecek olan iptallerde geri ödeme yapılmayacaktır. Bu tarihten önce yapılan kayıt ve konaklama iptalleri için yapılacak olan geri ödemeler, kongre başlangıç tarihinden itibaren 60 gün içinde, banka ödemesi yolu ile bildirilen hesaplara ödenecektir.

 

 © 2020 | İnovatif Hemşirelik Derneği | All Rights Reserved